Velkommen til Ringbillett, din lokale billettportal!

Forsiden Arrangementer Min side Handlekurv Login Bli medlem Gavekort Kontakt oss ×
Forsiden

Hvis Gud Vil - En standupforestilling av Galvan Mehidi

Etter braksuksessen med Et takkebrev til Saddam, med over 45 000 besøkende i hele landet, er komiker Galvan Mehidi tilbake med et helt ny standupforestilling.

– Jeg føler at det eneste jeg kan tenke i tider som dette er: Hvis Gud vil, sier han. Et takkebrev til Saddam ble raskt en av de største humorsuksessene i nyere tid, og traff både kritikere og publikum over hele landet. Med showet har Mehidi befestet seg som en foregangsfigur innenfor norsk standup:

“I norsk standups gullalder står Galvan Mehidi, Jonis Josef og nå Martha Leivestad helt fremst i manesjen. For en tid!” (NRK - Terningkast 6).

Galvan Mehidi er komiker, programleder og manusforfatter, og har de siste årene markert seg som en av de viktigste stemmene i norsk humor. For bare få år siden tok han steget inn i standup og har raskt blitt en av de mest aktive komikerne på scenen i Oslo, samt flere steder i landet.

Info:

Tid:

13. mars 2027

Sted:

Gledeshuset, Hønefoss

Kart:
Spillestedet på kart

Forestillinger:

lørdag 13. mars 2027
kl. 21:00
Hvis Gud Vil - En standup av Galvan Mehidi
Sted: Gledeshuset | Kr 590/630/690,- (inkl.avgift)
Finn billetter >>
Annonser: