Vinmesse på Gledeshuset
Gledeshuset inviterer til vinmesse den 9.oktober kl 18.00. Vi gjentar suksessen fra i våres med vinmesse i Hønefoss. Vi har samlet sammen en rekke av vinleverandørene vi jobber med til daglig for å være best på vin i byen og disse møter du på Gledeshuset denne kvelden. Her kan du smake deg gjennom en rekke viner fra mange av de største vinimportørene i Norge og få informasjon direkte fra importørene om vinene og produsentene. For bare 295 kr kan du smake så mange viner du ønsker.
Dette er en smaksmesse (ikke en salgsmesse), det betyr at for bare 295kr kan du smake så mye vin du ønsker, og få historier og fakta rett fra de som kjenner vinene inngående. Dørene åpner kl 18.00 og arrangementet varer fram til kl 20.30.
Dette passer både for erfarne vinsmakere og nybegynnere. Importørene svarer med glede på alle spørsmål det skulle være om vinene. Vår restaurant holder også åpent, book gjerne bord på vår hjemmeside om du ønsker litt snacks eller middag. Velkommen!